پي جويي ذخاير اسکارن و کانيهاي سنگين ناحيه جنوب سنقر
 
آراکس بیتومین -آراکس معدن Arax mine-gilsonite
فروش گیلسونایت قیر طبیعی مستقیم از معدن مشارکت اکتشاف و استخراج GILSONITE-NATURAL BITUMEN
 
 

مي رسد که مهمترين عنصر شناخته شده در ناحيه طرح باشد و به نظر رسيده که احتمال وجود کاني سازي آن بسيار زياد باشد. از نظر همبستگي هم تنها ميان عناصر تنگستن با زيرکونيوم و تنگستن با موليبدن همبستگي خطي وجود دارد.طبق مطالعات اکتشافي مشخص شد که منطقه مورد مطالعه داراي پتانسيلهاي معدني زير است:
   1) گارنت در زونهاي اسکارني حاشيه توده سينيتي
   2) خاک صنعتي در افقهاي شيلهاي واحد آواري K2SL
   3) تنگستن در رگه هاي کوارتز – تورمالين دار قطع کننده توده سينيتي و زونهاي اسکارني گارنت دارذخاير گارنت با 36 ميليون تن ذخيره احتمالي جهت تهيه مواد اوليه ساينده قابل بررسي هستند.بخشهاي شيلي غني از آلومين واحد آواري K2SL در جنوب روستاي تينمو بعنوان ماده اوليه خاکهاي صنعتي درجه متوسط قابل بررسي هستند، کاني سازي تنگستن هم به صورت شئليت از نوع هيدروترمال رگه اي در داخل رگه هاي سيليسي قطع کننده توده سينيتي و نيز بصورت اسکارني به ميزان بسيار زياد ديده شده که تمرکز آن در زون اسکارني خاوري بسيار بالا و در حد اقتصادي است. نوع رگه اي هم داراي ميزان قابل توجهي از طلا و نقره با دور نماي روشن اقتصادي است.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:درباره وبلاگ


آراکس بیتومین فروش بیتومین گیلسونایت قیر طبیعی معادن گیلسونایت آراکس Arax mine-Arax bitumen اکتشاف و استخراج معادن bitumen3000@yahoo.com تماس با ما: تلفن:3229383 -0835 موبایل:09181348149
آخرین مطالب
نويسندگان


خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 123
بازدید دیروز : 82
بازدید هفته : 123
بازدید ماه : 4120
بازدید کل : 5021
تعداد مطالب : 352
تعداد نظرات : 8
تعداد آنلاین : 1