فن آوری حفاری صوتی در اکتشاف مغزه گیری
 
آراکس بیتومین -آراکس معدن Arax mine-gilsonite
فروش گیلسونایت قیر طبیعی مستقیم از معدن مشارکت اکتشاف و استخراج GILSONITE-NATURAL BITUMEN
 
 

قادر است مغزه های دست نخورده ای به دست دهد. اگرچه حفاری الماسه مدت زیادیست که در اکتشاف کانسار در سنگ های سخت ترجیح داده می شود اما در جنس متراکم نشده، دو اثر نامطلوب دارد. نخست این که نوع مته ها در مواد غیرمتراکم به خوبی حفاری نمی کنند و دیگر این که نمی تواند مغزه های دقیقی از چنین تشکیلاتی به دست آورد. تنها یک حفاری صوتی است که می تواند مغزه ای پیوسته متشکل از قوه سنگ ها، رس ها، سیلت، شن و ماسه به دست آورده و آن را در توالی چینه ای خود نگه دارد.

با این روش می توان نمونه هایی از 3 الی 8 اینچ را از کانسارهای معدنی گوناگون شامل ماسه های نفتی، توده های گدازه، باطله معدن و پدهای لیچینگ به دست آورد. این نمونه ها در پوسته های پلاستیکی قرار گرفته و سپس به طور مرتب خارج می شوند که می توان آن ها تحت آزمایش و تحلیل تفصیلی قرار داد و همچنین از آن عکس برداری کرده و به عنوان یک رکورد همیشگی از شرایط ماده معدنی بایگانی کرد. به بیان دیگر طلا یا هر کانی با ارزش دیگری، در همان جایی که در نمونه قرار داشته، باقی می ماند. چال های غلاف داری که با روش حفاری صوتی ایجاد می شود نیز از ریزش چال جلوگیری کرده و موجب اطمینان از آلوده نشده مغزه ها با خرده های بالای چال می شود.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:درباره وبلاگ


آراکس بیتومین فروش بیتومین گیلسونایت قیر طبیعی معادن گیلسونایت آراکس Arax mine-Arax bitumen اکتشاف و استخراج معادن bitumen3000@yahoo.com تماس با ما: تلفن:3229383 -0835 موبایل:09181348149
آخرین مطالب
نويسندگان


خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 74
بازدید دیروز : 82
بازدید هفته : 74
بازدید ماه : 4071
بازدید کل : 4972
تعداد مطالب : 352
تعداد نظرات : 8
تعداد آنلاین : 1